Site Hakkında

http://www.anatech.com.tr (bundan sonra kısaca "Anatech" olarak anılacaktır) Internet portalımızı kullandığınız için çok memnunuz. Aşağıdaki yazıları baştan sona okumak için lütfen biraz zaman ayırın.

Genel: Anatech Web Sitesinin kısmen veya tümüyle kullanımı bu Kullanım Şartlarına bağlıdır. Anatech, herhangi bir anda ve bildirimde bulunmaksızın bu şartların değiştirilmesi, düzeltilmesi veya yerini başkalarının alması hakkını saklı tutar. Web sitesine erişmek veya onu kullanmak için siteye kayıt olarak veya kayıt olmadan girerek, Web sitesinin kullanımına temel olan şu anki Kullanım Şartları'nı kabul etmiş oluyorsunuz. Anatech Web Sitesinin kısmen veya tümüyle kullanımının riski size aittir.
 
Anatech Web Sitesine Erişebilirlik: Kullanıcı, Anatech'in Web Sitesini sürekli olarak hazır bulundurma sorumluluğunu taşımadığını bilir. Anatech ayrıca, herhangi bir zamanda ve bildirmeksizin Web Sitesi operasyonunu kısmen veya tamamen durdurma veya ona erişimi sınırlama hakkını da saklı tutar.
 
Anatech Web Sitesinin, İçeriğinin ve sağlanan Bilgilerin kullanımı: Anatech tarafından kullanıcılara sağlanan bütün bilgiler herkese açıktır (aksi belirtilmedikçe) ve ücretsizdir. Her kullanıcı sağlanan bilgileri kendi kişisel ihtiyaçları için kullanabilir ve saklayabilir. Bilginin başka şekillerde kullanımı, özellikle de kopyalanması, değiştirilmesi veya herhangi bir tipteki yayın veya reklamla entegre edilmesi, ancak Anatech'in önceden izin vermesine bağlıdır.
 
Üçüncü Parti Linkleri/İçerikleri ve Bilgileri: Anatech Web Sitesi, üçüncü parti web sayfalarına linkler ve referanslar içerebilir. Anatech, böyle web sayfalarındaki içerik veya bilgiler üzerinde bir kontrole sahip olmadığından, böyle web sayfalarının içeriğinin sorumluluğunu taşımaz veya böyle web siteleri ve içeriklerine ilişkin uyarılarda bulunmaz. Anatech, Anatech Web sitesinde, satış iş ortaklarından herhangi biri tarafından sağlanan bilgiler de dahil olmak üzere, üçüncü parti bilgi olarak sunulan bilgilerin kalitesinden, doğruluğundan ve tamlığından da sorumlu değildir.
 
Yazılım İndirme: Eğer yazılım indirilmek üzere Anatech tarafından sağlanmışsa, böyle bir yazılımın kısmen veya tümüyle kullanımı, yasal tedarikçisinin veya üreticisinin uygun lisans şartlarına bağlıdır (lisans anlaşması). Bu şartlar, yazılımla birlikte geleceklerdir veya yazılımın üreticisinden/yasal tedarikçisinden elde edilebilirler. Genelde kullanıcı, sağlanan uygun lisans şartlarını kabul etmeksizin böyle bir yazılımı kuramayacaktır. İndirilmek üzere sağlanan yazılım, sadece özel kullanım veya test amaçlı kullanım için sağlanmaktadır. Diğer şekillerde kullanımları suçtur ve medeni kanuna tabiidir. Zorunlu kullanım hakları, bölgeye uygun özel yasa çerçevesinden etkilenmeksizin olduğu gibi korunur. Anatech, doğrudan veya dolaylı olarak indirilen veri dosyalarının kullanımından kaynaklanan zararlardan sorumlu değildir.
 
Bilgisayar Virüsleri Hakkında Önemli Duyuru: Her ne kadar Anatech, Anatech Web Sitesini virüslerden korumak için her çabayı gösterse de, virüssüzlük konusunda herhangi bir garanti veremez. Kullanıcı kendini korumak için özel güvenlik önlemleri almak için gerekli adımları atmalı ve herhangi bir bilgi, yazılım veya doküman indirmeden önce bir virüs tarayıcı kullanmalıdır.
 
Şifre Kullanımı ve Sorumluluğu Kuralları: Web Sitesinin kullanımı için alınması gereken böyle şifrelerin kullanımına gelince, kullanıcı, herhangi bir şifrenin güvenli olarak kullanılması ve kötüye kullanımının engellenmesinden kendisi sorumludur. Kullanıcı, bu şifrenin izinsiz bir üçüncü parti kişi tarafından erişilebildiğini veya kötü amaçla kullanılabileceğini farkettiği durumlarda, hemen Anatech'i bundan haberdar etmelidir. Anatech'de o zaman şifrenin kullanımını engellemek için gerekli önlemleri alır. Yukarıda bahsedilmiş olsa da yinede belirtelim, Anatech, şifrenin herhangi bir kötü amaçlı kullanımının bir Anatech çalışanı veya birlikte çalıştığı üçüncü parti birinin ihmali veya kasıtlı davranışları yoluyla zarara yol açılmaksızın, herhangi bir anlaşma, haksız kullanım veya Kişisel Şifrelerin kötü kullanımından doğan zararlar için uygulanabileceği düşülen herhangi bir yasal teori açısından sorumlu değildir. Anatech'in haklarının saklı olmasına ek olarak, herhangi bir anda özel nedenler göstermeksizin, Kullanıcı Verilerini bloke ederek, Kullanıcının şifre ile korunan alana erişimini iptal edebilir veya sınırlayabilir.
 
Sorumluluk Sınırları: Anatech, kanuni olarak zorunlu olmadıkça, özellikle kar kaybı, operasyonların iptali, operasyonların durması veya veri kaybı gibi durumlardan sorumlu değildir. Sorumluluk kanuna göre zarar veren olay başına "10.000 USD'den maksimum toplam 50.000 USD''ye kadar sınırlanmış olsa da, bu şartlarda böyle bir sınırlama yoktur.
 
Yargı Yetkisi/ Uygun Kanun: Anatech Web Sitesi, sadece Anatech'in iş yaptığı ülkelerde çalıştırılır ve yönetilir. Anatech, Anatech Web Sitesindeki bilgi, yazılım ve/ya dokümanları, diğer ülkelerde izlenmesi veya dosya indirilmesi için özelleştirip hazır hale getirmez. Eğer Kullanıcı Anatech Web Sitesine diğer ülkelerden ulaşırsa, tüm yerel yasalara uygunluk açısından sorumluluk kendisine aittir. Böyle içeriklerin yasadışı kabul edildiği ülkelerden Anatech Web Sitesinin bilgilerine, yazılımlarına ve/ya dokümanlarına erişim açıkça yasaktır.

 

 


LiveZilla Live Chat Software

© ANATECH, 2011 Tüm haklar saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.

Kullanım Şartları   Yasal Şartlar   Satış Sözleşmesi ve İade Şartları