Hakkımızda

ANATECH ürün taslağı oluşumunda bir Best-Value (en iyi değer) konseptini takip ederek, yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünlere talep gösteren son kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar. Bu sayede hem fiyat bilinciyle satın almak isteyen hem de yenilik ve yüksek kaliteye ilgi gösteren müşteri katmanlarına hitap edilmektedir.

Pazara ve Müşteriye Layık Ürün Fikirleri İlkesi
 
ANATECH'in pazarlama ve hizmet yelpazesi ticaret sürecindeki tüm değer oluşum zincirini kapsamaktadır. ANATECH, aksiyon ürünleri için pazar ve müşteri taleplerine yönelik ürün fikirleri üzerinde taslaklar oluşturur, öngörülebilinen kabul edilebilirliğini test eder, ticari işletmelere bu ürünün teknik donanımlarının oluşturulmasında bilgi verir, ürün ve ambalaj tasarımını geliştirir, kaliteli ve ucuz üretim tesislerinin seçimini yapar ve uygun bir kalite ve lojistik idaresi sunar. Bu yelpazeyi son olarak son kullanıcı için kapsamlı bir After-Sales-Service (Satış Sonrası Hizmet) tamamlar.
 
Hizmet Yelpazesinin Parlayan Yıldızı Olan Müşteri Hizmetleri
 
Sunduğu genel hizmet sürecinin önemli bir elemanı olarak ANATECH, ticari işletmeler ve üreticilere kullanıcı için doğrudan bir After-Sales-Service (Satış Sonrası Hizmet) sağlamaktadır. Kendi bünyesinde bulunan 'Müşteri Destek Hattı ve Teknik Servis'i; uygulamalar, garanti hakkında bilgiler ve daha bir çok soruyu yanıtlamak üzere uzman desteği hizmeti vermektedir. Deneyimli personelimiz, ürünler daha piyasaya sürülmeden önce ürün ile ilgili 'Sıkça Sorulan Sorular'ı ezberler ve çalışanlarını eğitirler.

 


LiveZilla Live Chat Software

© ANATECH, 2011 Tüm haklar saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.

Kullanım Şartları   Yasal Şartlar   Satış Sözleşmesi ve İade Şartları